BetCity

Europa League programma 2022/23

Het Europa League programma 2022/23 start op 4 augustus 2022 en eindigt op 31 mei 2023. Het programma bestaat uit twee voorronden, een groepsfase gevolgd door de knockout-fase.

De voorronden starten op 4 augustus 2022 en de laatste play-offs worden gespeeld op 25 augustus 2022.

Welkomstbonus tot wel 100 euro!
Ontvang tot wel 100 euro welkomstbonus bij Nederlandse bookmaker Bet365 om in te zetten op de Europa League!Pak die bonus

De groepsfase bestaat uit zes wedstrijddagen, startend op 8 september 2022 en eindigend op 3 november 2022.

De knockout-fase begint met playoff-wedstrijden op 16 februari 2023. De finale wordt gespeeld op 31 mei 2023.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Europa League programma 2022/23

    Het programma 2022/23 van de Europa League is als volgt:





    Vorige wedstrijden verbergen

    do 04 aug 17:30 3e kwalificatie Champions pad
    AEK Larnaca AEK Larnaca 2-1 Partizan Partizan
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Malmö Malmö 3-0 Diddeleng Diddeleng
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Fenerbahçe Fenerbahçe 3-0 Slovácko Slovácko
     
    do 04 aug 20:15 3e kwalificatie Champions pad
    Maribor Maribor 0-2 HJK HJK
     
    do 04 aug 20:45 3e kwalificatie Champions pad
    Linfield Linfield 0-2 Zürich Zürich
     
    do 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3-1 Shkupi Shkupi
     
    do 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Olympiacos Olympiacos 1-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Shkupi Shkupi 1-2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 11 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    HJK HJK 1-0 Maribor Maribor
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Zürich Zürich 3-0 Linfield Linfield
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Slovácko Slovácko 1-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Diddeleng Diddeleng 2-2 Malmö Malmö
     
    do 11 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-2 Olympiacos Olympiacos
     
    do 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Partizan Partizan 2-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 18 aug 18:30 Play-offs
    Ferencváros Ferencváros 4-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Zürich Zürich 2-1 Hearts Hearts
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Malmö Malmö 3-1 Sivasspor Sivasspor
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Pyunik Pyunik 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 18 aug 19:45 Play-offs
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1-0 Žalgiris Žalgiris
     
    do 18 aug 20:00 Play-offs
    Dnipro-1 Dnipro-1 1-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 18 aug 20:00 Play-offs
    HJK HJK 1-0 Silkeborg Silkeborg
     
    do 18 aug 20:30 Play-offs
    Gent Gent 0-2 Omonoia Omonoia
     
    do 18 aug 21:00 Play-offs
    Austria Wien Austria Wien 0-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 25 aug 18:00 Play-offs
    AEK Larnaca AEK Larnaca 3-0 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    do 25 aug 18:00 Play-offs
    Žalgiris Žalgiris 3-3 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 25 aug 18:30 Play-offs
    Silkeborg Silkeborg 1-1 HJK HJK
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Omonoia Omonoia 2-0 Gent Gent
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Fenerbahçe Fenerbahçe 4-1 Austria Wien Austria Wien
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Sivasspor Sivasspor 0-2 Malmö Malmö
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-0 Pyunik Pyunik
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs
    Hearts Hearts 0-1 Zürich Zürich
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs
    Olympiacos Olympiacos 1-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Zürich Zürich 1-2 Arsenal Arsenal
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Larnaca AEK Larnaca 1-2 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2-1 Roma Roma
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Malmö Malmö 0-2 Braga Braga
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1-1 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    Fenerbahçe Fenerbahçe 2-1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    HJK HJK 0-2 Real Betis Real Betis
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Union Berlin Union Berlin 0-1 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Manchester United Manchester United 0-1 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Lazio Lazio 4-2 Feyenoord Feyenoord
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Freiburg Freiburg 2-1 Qarabag Qarabag
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Crvena zvezda Crvena zvezda 0-1 Monaco Monaco
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Omonoia Omonoia 0-3 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Sturm Graz Sturm Graz 1-0 Midtjylland Midtjylland
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Nantes Nantes 2-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Ferencváros Ferencváros 3-2 Trabzonspor Trabzonspor
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Real Sociedad Real Sociedad 2-1 Omonoia Omonoia
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 5-1 Lazio Lazio
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Olympiacos Olympiacos 0-3 Freiburg Freiburg
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Trabzonspor Trabzonspor 2-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-2 Manchester United Manchester United
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Feyenoord Feyenoord 6-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Qarabag Qarabag 3-0 Nantes Nantes
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Monaco Monaco 0-1 Ferencváros Ferencváros
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Arsenal Arsenal 21:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 3-2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 3-2 Malmö Malmö
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Bodø Glimt Bodø Glimt 2-1 Zürich Zürich
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Stade Rennes Stade Rennes 2-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Roma Roma 3-0 HJK HJK
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Braga Braga 1-0 Union Berlin Union Berlin
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Zürich Zürich 18:45 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    HJK HJK 18:45 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Malmö Malmö 18:45 Union Berlin Union Berlin
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 18:45 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Sturm Graz Sturm Graz 18:45 Lazio Lazio
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Crvena zvezda Crvena zvezda 18:45 Ferencváros Ferencváros
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Omonoia Omonoia 18:45 Manchester United Manchester United
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Monaco Monaco 18:45 Trabzonspor Trabzonspor
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Stade Rennes Stade Rennes 21:00 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Freiburg Freiburg 21:00 Nantes Nantes
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Arsenal Arsenal 21:00 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Fenerbahçe Fenerbahçe 21:00 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Roma Roma 21:00 Real Betis Real Betis
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Braga Braga 21:00 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 21:00 Feyenoord Feyenoord
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Olympiacos Olympiacos 21:00 Qarabag Qarabag
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Bodø Glimt Bodø Glimt 18:45 Arsenal Arsenal
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Larnaca AEK Larnaca 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 18:45 Roma Roma
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 18:45 Braga Braga
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Feyenoord Feyenoord 18:45 Midtjylland Midtjylland
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    Nantes Nantes 18:45 Freiburg Freiburg
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 18:45 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    Qarabag Qarabag 18:45 Olympiacos Olympiacos
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Manchester United Manchester United 21:00 Omonoia Omonoia
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Trabzonspor Trabzonspor 21:00 Monaco Monaco
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 21:00 Zürich Zürich
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 21:00 HJK HJK
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Union Berlin Union Berlin 21:00 Malmö Malmö
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Real Sociedad Real Sociedad 21:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Lazio Lazio 21:00 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Ferencváros Ferencváros 21:00 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Zürich Zürich 18:45 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Larnaca AEK Larnaca 18:45 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 18:45 Real Betis Real Betis
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Malmö Malmö 18:45 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Lazio Lazio 18:45 Midtjylland Midtjylland
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 18:45 Arsenal Arsenal
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Fenerbahçe Fenerbahçe 18:45 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Union Berlin Union Berlin 18:45 Braga Braga
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Manchester United Manchester United 21:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Freiburg Freiburg 21:00 Olympiacos Olympiacos
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Crvena zvezda Crvena zvezda 21:00 Trabzonspor Trabzonspor
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    HJK HJK 21:00 Roma Roma
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Omonoia Omonoia 21:00 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Sturm Graz Sturm Graz 21:00 Feyenoord Feyenoord
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Nantes Nantes 21:00 Qarabag Qarabag
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Ferencváros Ferencváros 21:00 Monaco Monaco
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Real Sociedad Real Sociedad 18:45 Manchester United Manchester United
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 18:45 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Olympiacos Olympiacos 18:45 Nantes Nantes
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Trabzonspor Trabzonspor 18:45 Ferencváros Ferencváros
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 18:45 Omonoia Omonoia
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Feyenoord Feyenoord 18:45 Lazio Lazio
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Qarabag Qarabag 18:45 Freiburg Freiburg
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Monaco Monaco 18:45 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Arsenal Arsenal 21:00 Zürich Zürich
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 21:00 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 21:00 HJK HJK
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 21:00 Union Berlin Union Berlin
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Bodø Glimt Bodø Glimt 21:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Stade Rennes Stade Rennes 21:00 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Roma Roma 21:00 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Braga Braga 21:00 Malmö Malmö
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UCL Nr. 3 groepsfase UCL
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 11 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 11 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 18 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 18 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 31 mei 21:00 Finale
    Winnaar halve finale Winnaar halve finale 21:00 Winnaar halve finale Winnaar halve finale
     

    Legenda: UCL = UEFA Champions League, CP = Champions Pad, LP = League Pad

    Speeldata Europa League 2022/23

    De voorronden van de Europa League 2022/23 zijn op de volgende data:

    • Derde voorronde: 4 en 11 augustus 2022
    • Play-offs: 18 en 25 augustus 2022

    De groepsfase wordt gespeeld op de volgende wedstrijddagen:

    • Wedstrijddag 1: 8 september 2022
    • Wedstrijddag 2: 15 september 2022
    • Wedstrijddag 3: 6 oktober 2022
    • Wedstrijddag 4: 13 oktober 2022
    • Wedstrijddag 5: 27 oktober 2022
    • Wedstrijddag 6: 3 november 2022

    De wedstrijden in de knockout-fase van de Europa League worden in de volgende maanden afgewerkt:

    • Knockout play-offs: 16 en 23 februari 2023
    • Achtste finales: 9 en 16 maart 2023
    • Kwartfinales: 13 en 20 april 2023
    • Halve finales: 11 en 18 mei 2023
    • Finale: 31 mei 2023

    De wedstrijden van de EL worden voornamelijk gespeeld op donderdag, naast de Europa Conference League. De wedstrijden van beide competities zullen in principe gelijk verdeeld worden over de tijden 18:45 uur en 21:00 uur. Een klein aantal duels starten al om 16:30 uur.

    Voorronde Europa League 2022/23

    De Europa League voorronden 2022/23 bestaat uit een kwalificatieronde en playoffs.

    De kwalificatieronde is gesplitst in een Champions Pad en een League Pad. Het betreft de derde en laatste voorronde.

    Groepsfase Europa League 2022/23

    Het programma van de groepsfase 2022/23 van de Europa League bestaat uit zes wedstrijddagen. De groepsfase bestaat uit 32 clubs verdeeld over 8 groepen.

    Elke club speelt een thuis- en uitwedstrijd tegen elke tegenstander uit de groep. De groepswinnaars plaatsen zich direct voor de achtste finales, terwijl de nummers twee playoffs moeten spelen.

    De nummers drie stromen door naar de Conference League en de nummers vier zijn uitgeschakeld in Europa.

    Knock-out fase Europa League 2022/23

    Het Europa League programma van de knock-out ronde 2022/23 bestaat uit playoffs, achtste finales, kwartfinales, halve finales en een finale.

    De finale bestaat uit één enkele wedstrijd op neutraal terrein, en de overige knock-outwedstrijden van het programma betreffen een thuis- en uitduel.

    Datum gepubliceerd: 19-05-2022 | Datum bijgewerkt: 01-10-2022 | Auteur:

    Reageer op 'Europa League programma van juli 2022 tot juni 2023'


    Meer reacties tonen


    Deel 'Europa League programma van juli 2022 tot juni 2023'

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Europa League programma van 7 juli 2022 tot de finale op 7 juni 2023. De tijden van het programma zijn 18:45 en 21:00 uur.


    Over de auteur van 'Europa League programma van juli 2022 tot juni 2023'

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdate.

    Bet365