Bet365

Europa League programma 2021/22

Het Europa League programma 2021/22 begint op 5 augustus 2021 en de finale is op 18 mei 2022. Het speelschema van de Europa League bestaat uit 177 wedstrijden in totaal.

Het schema bestaat uit één kwalificatieronde, gevolgd door een play-off ronde. De groepsfase wordt gespeeld over zes speeldagen, waarna de knock-out fase gespeeld zal worden.

Alle teams zullen elkaar twee keer treffen volgens het speelschema van de Europa League, zowel thuis als uit. Uitzondering hierop is de finale, die over één duel beslist wordt.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Europa League speelschema 2021/22

    Het speelschema 2021/22 van de Europa League is als volgt:







    di 03 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Neftçi Baku Neftçi Baku 2-2 HJK HJK
     
    do 05 aug 16:00 3e kwalificatie Champions pad
    Kairat Kairat 0-0 Alashkert Alashkert
     
    do 05 aug 17:00 3e kwalificatie Champions pad
    Omonia Omonia 1-0 Flora Tallinn Flora Tallinn
     
    do 05 aug 17:45 3e kwalificatie League pad
    Jablonec Jablonec 2-4 Celtic Celtic
     
    do 05 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-3 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 05 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Mura Mura 0-0 Zalgiris Zalgiris
     
    do 05 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Galatasaray Galatasaray 1-1 St Johnstone St Johnstone
     
    do 05 aug 21:05 3e kwalificatie League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 3-0 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
     
    di 10 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Flora Tallinn Flora Tallinn 2-1 Omonia Omonia
     
    di 10 aug 20:30 3e kwalificatie Champions pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-1 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    do 12 aug 17:00 3e kwalificatie Champions pad
    Alashkert Alashkert 3-2 Kairat Kairat
     
    do 12 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    HJK HJK 3-0 Neftçi Baku Neftçi Baku
     
    do 12 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Zalgiris Zalgiris 0-1 Mura Mura
     
    do 12 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 12 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    St Johnstone St Johnstone 2-4 Galatasaray Galatasaray
     
    do 12 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Celtic Celtic 3-0 Jablonec Jablonec
     
    di 17 aug 21:00 Play-offs
    Crvena zvezda Crvena zvezda 4-0 CFR Cluj CFR Cluj
     
    wo 18 aug 20:45 Play-offs
    Celtic Celtic 2-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 19 aug 19:00 Play-offs
    Randers Randers 1-1 Galatasaray Galatasaray
     
    do 19 aug 19:00 Play-offs
    Omonia Omonia 4-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 19 aug 19:00 Play-offs
    Slavia Praha Slavia Praha 2-2 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 19 aug 20:00 Play-offs
    Mura Mura 1-3 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 19 aug 20:45 Play-offs
    Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 HJK HJK
     
    do 19 aug 21:00 Play-offs
    Rapid Wien Rapid Wien 3-0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
     
    do 19 aug 21:00 Play-offs
    Olympiacos Olympiacos 3-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 19 aug 21:00 Play-offs
    Rangers Rangers 1-0 Alashkert Alashkert
     
    do 26 aug 17:00 Play-offs
    Alashkert Alashkert 0-0 Rangers Rangers
     
    do 26 aug 18:00 Play-offs
    HJK HJK 2-5 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 26 aug 18:30 Play-offs
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2-3 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 26 aug 20:00 Play-offs
    Galatasaray Galatasaray 2-1 Randers Randers
     
    do 26 aug 20:15 Play-offs
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-1 Celtic Celtic
     
    do 26 aug 20:30 Play-offs
    CFR Cluj CFR Cluj 1-2 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 26 aug 20:45 Play-offs
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-2 Olympiacos Olympiacos
     
    do 26 aug 21:00 Play-offs
    Sturm Graz Sturm Graz 2-0 Mura Mura
     
    do 26 aug 21:00 Play-offs
    Royal Antwerp Royal Antwerp 2-0 Omonia Omonia
     
    do 26 aug 21:00 Play-offs
    Legia Warsaw Legia Warsaw 2-1 Slavia Praha Slavia Praha
     
    wo 15 sep 16:30 Groepsfase Poule C
    Spartak Moskva Spartak Moskva 0-1 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Galatasaray Galatasaray 1-0 Lazio Lazio
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 1-1 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 1-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Crvena zvezda Crvena zvezda 2-1 Braga Braga
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2-1 Ferencváros Ferencváros
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Real Betis Real Betis 4-3 Celtic Celtic
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0-2 West Ham United West Ham United
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Rapid Wien Rapid Wien 0-1 Genk Genk
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Brøndby Brøndby 0-0 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Rangers Rangers 0-2 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Monaco Monaco 1-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2-2 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Leicester City Leicester City 2-2 Napoli Napoli
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Olympiacos Olympiacos 2-1 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Olympique Lyon Olympique Lyon 3-0 Brøndby Brøndby
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Sparta Praha Sparta Praha 1-0 Rangers Rangers
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    Real Sociedad Real Sociedad 1-1 Monaco Monaco
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    Sturm Graz Sturm Graz 1-4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Legia Warsaw Legia Warsaw 1-0 Leicester City Leicester City
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 2-3 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Fenerbahçe Fenerbahçe 0-3 Olympiacos Olympiacos
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Royal Antwerp Royal Antwerp 0-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 2-0 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Olympique Marseille Olympique Marseille 0-0 Galatasaray Galatasaray
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Braga Braga 3-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Celtic Celtic 0-4 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Ferencváros Ferencváros 1-3 Real Betis Real Betis
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Genk Genk 0-3 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    West Ham United West Ham United 2-0 Rapid Wien Rapid Wien
     
    di 19 okt 16:30 Groepsfase Poule G
    Celtic Celtic 2-0 Ferencváros Ferencváros
     
    wo 20 okt 16:30 Groepsfase Poule C
    Spartak Moskva Spartak Moskva 3-4 Leicester City Leicester City
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Fenerbahçe Fenerbahçe 2-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 0-0 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 1-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-1 Braga Braga
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    Real Betis Real Betis 1-1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Rapid Wien Rapid Wien 2-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Rangers Rangers 2-0 Brøndby Brøndby
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Sparta Praha Sparta Praha 3-4 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1-2 Monaco Monaco
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Sturm Graz Sturm Graz 0-1 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 3-0 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 3-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 0-1 Galatasaray Galatasaray
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    West Ham United West Ham United 3-0 Genk Genk
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Brøndby Brøndby 1-1 Rangers Rangers
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Olympique Lyon Olympique Lyon 3-0 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    Monaco Monaco 0-0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    Real Sociedad Real Sociedad 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule C
    Legia Warsaw Legia Warsaw 1-4 Napoli Napoli
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Olympiacos Olympiacos 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Galatasaray Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Genk Genk 2-2 West Ham United West Ham United
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Leicester City Leicester City 1-1 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Royal Antwerp Royal Antwerp 0-3 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Olympique Marseille Olympique Marseille 2-2 Lazio Lazio
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Braga Braga 4-2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Crvena zvezda Crvena zvezda 0-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Ferencváros Ferencváros 2-3 Celtic Celtic
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 4-0 Real Betis Real Betis
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 3-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    wo 24 nov 16:30 Groepsfase Poule C
    Spartak Moskva Spartak Moskva 2-1 Napoli Napoli
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Galatasaray Galatasaray 4-2 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 0-3 Lazio Lazio
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 3-2 Braga Braga
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Crvena zvezda Crvena zvezda 1-0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 3-2 Celtic Celtic
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Real Betis Real Betis 2-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-1 Genk Genk
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Rapid Wien Rapid Wien 0-2 West Ham United West Ham United
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Brøndby Brøndby 1-3 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Rangers Rangers 2-0 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Monaco Monaco 2-1 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Leicester City Leicester City 3-1 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Olympiacos Olympiacos 1-0 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule A
    Olympique Lyon Olympique Lyon 1-1 Rangers Rangers
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule A
    Sparta Praha Sparta Praha 2-0 Brøndby Brøndby
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule B
    Real Sociedad Real Sociedad 3-0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule B
    Sturm Graz Sturm Graz 1-1 Monaco Monaco
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule C
    Legia Warsaw Legia Warsaw 0-1 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 3-2 Leicester City Leicester City
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule D
    Fenerbahçe Fenerbahçe 1-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule D
    Royal Antwerp Royal Antwerp 1-0 Olympiacos Olympiacos
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 0-0 Galatasaray Galatasaray
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Olympique Marseille Olympique Marseille 1-0 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Braga Braga 1-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-0 Midtjylland Midtjylland
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule G
    Celtic Celtic 3-2 Real Betis Real Betis
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule G
    Ferencváros Ferencváros 1-0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    Genk Genk 0-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    West Ham United West Ham United 0-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 18:45 Braga Braga
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Borussia Dortmund Borussia Dortmund 18:45 Rangers Rangers
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Zenit Sint-Petersburg Zenit Sint-Petersburg 18:45 Real Betis Real Betis
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    FC Barcelona FC Barcelona 18:45 Napoli Napoli
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    FC Porto FC Porto 21:00 Lazio Lazio
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    RB Leipzig RB Leipzig 21:00 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Atalanta Atalanta 21:00 Olympiacos Olympiacos
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Sevilla Sevilla 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Lazio Lazio 18:45 FC Porto FC Porto
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Real Sociedad Real Sociedad 18:45 RB Leipzig RB Leipzig
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Olympiacos Olympiacos 18:45 Atalanta Atalanta
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 18:45 Sevilla Sevilla
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Braga Braga 21:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Rangers Rangers 21:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Real Betis Real Betis 21:00 Zenit Sint-Petersburg Zenit Sint-Petersburg
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Napoli Napoli 21:00 FC Barcelona FC Barcelona
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 07 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 07 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 07 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 07 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 14 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 14 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 14 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 14 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 28 apr 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 28 apr 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 05 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 05 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 18 mei 21:00 Finale
    Winnaar halve finale Winnaar halve finale 21:00 Winnaar halve finale Winnaar halve finale
     

    Speeldata Europa League

    Het speeldata van de Europa League is als volgt:

    • 5 en 12 augustus 2021: derde kwalificatieronde
    • 19 en 26 augustus 2021: play-offs
    • 16 september 2021: speeldag 1
    • 30 september 2021: speeldag 2
    • 21 oktober 2021: speeldag 3
    • 4 november 2021: speeldag 4
    • 25 november 2021: speeldag 5
    • 9 december 2021: speeldag 6
    • 17 en 24 februari 2022: extra kwalificatieronde
    • 10 en 17 maart 2022: achtste finale
    • 7 en 14 april 2022: kwartfinales
    • 28 april en 5 mei 2022: halve finales
    • 18 mei 2022: finale

    De wedstrijden van de EL worden voornamelijk gespeeld op donderdag, naast de Europa Conference League. De wedstrijden van beide competities zullen in principe gelijk verdeeld worden over de tijden 18:45 uur en 21:00 uur. Een klein aantal duels starten al om 16:30 uur.

    Voorronde Europa League met 36 wedstrijden

    De Europa League speelschema voorronden 2021/22 bestaat uit één kwalificatieronde en een play-off ronde. Totaal worden er volgens het schema 36 wedstrijden in de voorronden gespeeld.

    Het speelschema van de voorronden van de Europa League trappen af op 5 augustus en de laatste play-off wedstrijd is op 26 augustus 2021.

    Groepsfase Europa League met 96 wedstrijden

    Het Europa League 2021/22 speelschema van de groepsfase bestaat uit 96 wedstrijden, verspreid over zes speeldagen. 32 teams zijn verdeeld over 8 poules van 4.

    Het schema van de groepsfase start op 16 september en de laatste speeldag is op 9 december 2021. Een team zal elke tegenstander uit de poule twee maal treffen.

    De groepswinnaars plaatsen zich direct voor de knock-out fase van het speelschema, en de nummers 2 spelen eerst nog extra kwalificatiewedstrijden.

    Knock-out fase Europa League met 45 wedstrijden

    Het Europa League speelschema knock-out ronde 2021/22 begint met een extra kwalificatieronden voorafgaand aan de achtste finale. Het knock-out schema bestaat uit 45 wedstrijden tot en met de finale.

    De nummers 1 uit de poules kwalificeren zich rechtstreeks voor de achtste finale, terwijl de nummers 2 extra kwalificatiewedstrijden moeten spelen. Zij zullen het opnemen tegen de nummers 3 uit de groepsfase van de Europa League.

    De finale wordt over één duel gespeeld, terwijl de overige wedstrijden van het Europa League programma telkens over twee duels beslist worden.

    Gepubliceerd op: 18-01-2021 | Bijgewerkt op: 20-01-2022 | Door:

    Reageer op 'Europa League programma van augustus 2021 t/m mei 2022'


    Meer reacties tonen


    Deel 'Europa League programma van augustus 2021 t/m mei 2022'

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Het Europa League programma 2021/22 begint op 5 augustus 2021 en de finale is op 18 mei 2022. Het speelschema van de Europa League bestaat uit 177 wedstrijden in totaal.

    Bet365