BetCity

Europa League programma 2021/22

Het Europa League programma 2021/22 begint op 5 augustus 2021 en de finale is op 18 mei 2022. Het speelschema van de Europa League bestaat uit 177 wedstrijden in totaal.

Het schema bestaat uit één kwalificatieronde, gevolgd door een play-off ronde. De groepsfase wordt gespeeld over zes speeldagen, waarna de knock-out fase gespeeld zal worden.

Alle teams zullen elkaar twee keer treffen volgens het speelschema van de Europa League, zowel thuis als uit. Uitzondering hierop is de finale, die over één duel beslist wordt.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Europa League programma 2021/22

    Het programma 2021/22 van de Europa League is als volgt:





    Vorige wedstrijden tonen

    di 03 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Neftçi Baku Neftçi Baku 2-2 HJK HJK
     
    do 05 aug 16:00 3e kwalificatie Champions pad
    Kairat Kairat 0-0 Alashkert Alashkert
     
    do 05 aug 17:00 3e kwalificatie Champions pad
    Omonia Omonia 1-0 Flora Tallinn Flora Tallinn
     
    do 05 aug 17:45 3e kwalificatie League pad
    Jablonec Jablonec 2-4 Celtic Celtic
     
    do 05 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-3 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 05 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Mura Mura 0-0 Zalgiris Zalgiris
     
    do 05 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Galatasaray Galatasaray 1-1 St Johnstone St Johnstone
     
    do 05 aug 21:05 3e kwalificatie League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 3-0 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
     
    di 10 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Flora Tallinn Flora Tallinn 2-1 Omonia Omonia
     
    di 10 aug 20:30 3e kwalificatie Champions pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-1 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    do 12 aug 17:00 3e kwalificatie Champions pad
    Alashkert Alashkert 3-2 Kairat Kairat
     
    do 12 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    HJK HJK 3-0 Neftçi Baku Neftçi Baku
     
    do 12 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Zalgiris Zalgiris 0-1 Mura Mura
     
    do 12 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 12 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    St Johnstone St Johnstone 2-4 Galatasaray Galatasaray
     
    do 12 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Celtic Celtic 3-0 Jablonec Jablonec
     
    di 17 aug 21:00 Play-offs
    Crvena zvezda Crvena zvezda 4-0 CFR Cluj CFR Cluj
     
    wo 18 aug 20:45 Play-offs
    Celtic Celtic 2-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 19 aug 19:00 Play-offs
    Randers Randers 1-1 Galatasaray Galatasaray
     
    do 19 aug 19:00 Play-offs
    Omonia Omonia 4-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 19 aug 19:00 Play-offs
    Slavia Praha Slavia Praha 2-2 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 19 aug 20:00 Play-offs
    Mura Mura 1-3 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 19 aug 20:45 Play-offs
    Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 HJK HJK
     
    do 19 aug 21:00 Play-offs
    Rapid Wien Rapid Wien 3-0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
     
    do 19 aug 21:00 Play-offs
    Olympiacos Olympiacos 3-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 19 aug 21:00 Play-offs
    Rangers Rangers 1-0 Alashkert Alashkert
     
    do 26 aug 17:00 Play-offs
    Alashkert Alashkert 0-0 Rangers Rangers
     
    do 26 aug 18:00 Play-offs
    HJK HJK 2-5 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 26 aug 18:30 Play-offs
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2-3 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 26 aug 20:00 Play-offs
    Galatasaray Galatasaray 2-1 Randers Randers
     
    do 26 aug 20:15 Play-offs
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-1 Celtic Celtic
     
    do 26 aug 20:30 Play-offs
    CFR Cluj CFR Cluj 1-2 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 26 aug 20:45 Play-offs
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-2 Olympiacos Olympiacos
     
    do 26 aug 21:00 Play-offs
    Sturm Graz Sturm Graz 2-0 Mura Mura
     
    do 26 aug 21:00 Play-offs
    Royal Antwerp Royal Antwerp 2-0 Omonia Omonia
     
    do 26 aug 21:00 Play-offs
    Legia Warsaw Legia Warsaw 2-1 Slavia Praha Slavia Praha
     
    wo 15 sep 16:30 Groepsfase Poule C
    Spartak Moskva Spartak Moskva 0-1 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Galatasaray Galatasaray 1-0 Lazio Lazio
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 1-1 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 1-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Crvena zvezda Crvena zvezda 2-1 Braga Braga
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2-1 Ferencváros Ferencváros
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Real Betis Real Betis 4-3 Celtic Celtic
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0-2 West Ham United West Ham United
     
    do 16 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Rapid Wien Rapid Wien 0-1 Genk Genk
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Brøndby Brøndby 0-0 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Rangers Rangers 0-2 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Monaco Monaco 1-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2-2 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Leicester City Leicester City 2-2 Napoli Napoli
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 16 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Olympiacos Olympiacos 2-1 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Olympique Lyon Olympique Lyon 3-0 Brøndby Brøndby
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Sparta Praha Sparta Praha 1-0 Rangers Rangers
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    Real Sociedad Real Sociedad 1-1 Monaco Monaco
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    Sturm Graz Sturm Graz 1-4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Legia Warsaw Legia Warsaw 1-0 Leicester City Leicester City
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 2-3 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Fenerbahçe Fenerbahçe 0-3 Olympiacos Olympiacos
     
    do 30 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Royal Antwerp Royal Antwerp 0-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 2-0 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Olympique Marseille Olympique Marseille 0-0 Galatasaray Galatasaray
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Braga Braga 3-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Celtic Celtic 0-4 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Ferencváros Ferencváros 1-3 Real Betis Real Betis
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Genk Genk 0-3 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 30 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    West Ham United West Ham United 2-0 Rapid Wien Rapid Wien
     
    di 19 okt 16:30 Groepsfase Poule G
    Celtic Celtic 2-0 Ferencváros Ferencváros
     
    wo 20 okt 16:30 Groepsfase Poule C
    Spartak Moskva Spartak Moskva 3-4 Leicester City Leicester City
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Fenerbahçe Fenerbahçe 2-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 0-0 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 1-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-1 Braga Braga
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    Real Betis Real Betis 1-1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 21 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Rapid Wien Rapid Wien 2-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Rangers Rangers 2-0 Brøndby Brøndby
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Sparta Praha Sparta Praha 3-4 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1-2 Monaco Monaco
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Sturm Graz Sturm Graz 0-1 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 3-0 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 3-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 0-1 Galatasaray Galatasaray
     
    do 21 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    West Ham United West Ham United 3-0 Genk Genk
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Brøndby Brøndby 1-1 Rangers Rangers
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Olympique Lyon Olympique Lyon 3-0 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    Monaco Monaco 0-0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    Real Sociedad Real Sociedad 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule C
    Legia Warsaw Legia Warsaw 1-4 Napoli Napoli
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Olympiacos Olympiacos 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Galatasaray Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
     
    do 04 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Genk Genk 2-2 West Ham United West Ham United
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Leicester City Leicester City 1-1 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Royal Antwerp Royal Antwerp 0-3 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Olympique Marseille Olympique Marseille 2-2 Lazio Lazio
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Braga Braga 4-2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Crvena zvezda Crvena zvezda 0-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Ferencváros Ferencváros 2-3 Celtic Celtic
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 4-0 Real Betis Real Betis
     
    do 04 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 3-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    wo 24 nov 16:30 Groepsfase Poule C
    Spartak Moskva Spartak Moskva 2-1 Napoli Napoli
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Galatasaray Galatasaray 4-2 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 0-3 Lazio Lazio
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 3-2 Braga Braga
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Crvena zvezda Crvena zvezda 1-0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 3-2 Celtic Celtic
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Real Betis Real Betis 2-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-1 Genk Genk
     
    do 25 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Rapid Wien Rapid Wien 0-2 West Ham United West Ham United
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Brøndby Brøndby 1-3 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Rangers Rangers 2-0 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Monaco Monaco 2-1 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Leicester City Leicester City 3-1 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 25 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Olympiacos Olympiacos 1-0 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule A
    Olympique Lyon Olympique Lyon 1-1 Rangers Rangers
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule A
    Sparta Praha Sparta Praha 2-0 Brøndby Brøndby
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule B
    Real Sociedad Real Sociedad 3-0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule B
    Sturm Graz Sturm Graz 1-1 Monaco Monaco
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule C
    Legia Warsaw Legia Warsaw 0-1 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 3-2 Leicester City Leicester City
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule D
    Fenerbahçe Fenerbahçe 1-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 09 dec 18:45 Groepsfase Poule D
    Royal Antwerp Royal Antwerp 1-0 Olympiacos Olympiacos
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 0-0 Galatasaray Galatasaray
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Olympique Marseille Olympique Marseille 1-0 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Braga Braga 1-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-0 Midtjylland Midtjylland
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule G
    Celtic Celtic 3-2 Real Betis Real Betis
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule G
    Ferencváros Ferencváros 1-0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    Genk Genk 0-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 09 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    West Ham United West Ham United 0-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 2-0 Braga Braga
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2-4 Rangers Rangers
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Zenit Sint-Petersburg Zenit Sint-Petersburg 2-3 Real Betis Real Betis
     
    do 17 feb 18:45 Extra kwalificatie
    FC Barcelona FC Barcelona 1-1 Napoli Napoli
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    FC Porto FC Porto 2-1 Lazio Lazio
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    RB Leipzig RB Leipzig 2-2 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Atalanta Atalanta 2-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 17 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Sevilla Sevilla 3-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Lazio Lazio 2-2 FC Porto FC Porto
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Real Sociedad Real Sociedad 1-3 RB Leipzig RB Leipzig
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Olympiacos Olympiacos 0-3 Atalanta Atalanta
     
    do 24 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-0 Sevilla Sevilla
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Braga Braga 2-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Rangers Rangers 2-2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Real Betis Real Betis 0-0 Zenit Sint-Petersburg Zenit Sint-Petersburg
     
    do 24 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Napoli Napoli 2-4 FC Barcelona FC Barcelona
     
    wo 09 mrt 18:45 Achtste finale
    FC Porto FC Porto 0-1 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    wo 09 mrt 18:45 Achtste finale
    Real Betis Real Betis 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 10 mrt 18:45 Achtste finale
    Sevilla Sevilla 1-0 West Ham United West Ham United
     
    do 10 mrt 18:45 Achtste finale
    RB Leipzig RB Leipzig 0-0 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Rangers Rangers 3-0 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Braga Braga 2-0 Monaco Monaco
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    Atalanta Atalanta 3-2 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 10 mrt 21:00 Achtste finale
    FC Barcelona FC Barcelona 0-0 Galatasaray Galatasaray
     
    do 17 mrt 18:45 Achtste finale
    Crvena zvezda Crvena zvezda 2-1 Rangers Rangers
     
    do 17 mrt 18:45 Achtste finale
    Monaco Monaco 1-1 Braga Braga
     
    do 17 mrt 18:45 Achtste finale
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 0-1 Atalanta Atalanta
     
    do 17 mrt 18:45 Achtste finale
    Galatasaray Galatasaray 1-2 FC Barcelona FC Barcelona
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Olympique Lyon Olympique Lyon 1-1 FC Porto FC Porto
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    West Ham United West Ham United 2-0 Sevilla Sevilla
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-1 Real Betis Real Betis
     
    do 17 mrt 21:00 Achtste finale
    Spartak Moskva Spartak Moskva 0-0 RB Leipzig RB Leipzig
     
    do 07 apr 18:45 Kwartfinale
    RB Leipzig RB Leipzig 1-1 Atalanta Atalanta
     
    do 07 apr 21:00 Kwartfinale
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-1 FC Barcelona FC Barcelona
     
    do 07 apr 21:00 Kwartfinale
    West Ham United West Ham United 1-1 Olympique Lyon Olympique Lyon
     
    do 07 apr 21:00 Kwartfinale
    Braga Braga 1-0 Rangers Rangers
     
    do 14 apr 18:45 Kwartfinale
    Atalanta Atalanta 0-2 RB Leipzig RB Leipzig
     
    do 14 apr 21:00 Kwartfinale
    FC Barcelona FC Barcelona 2-3 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 14 apr 21:00 Kwartfinale
    Olympique Lyon Olympique Lyon 0-3 West Ham United West Ham United
     
    do 14 apr 21:00 Kwartfinale
    Rangers Rangers 3-1 Braga Braga
     
    do 28 apr 21:00 Halve finale
    RB Leipzig RB Leipzig 1-0 Rangers Rangers
     
    do 28 apr 21:00 Halve finale
    West Ham United West Ham United 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 05 mei 21:00 Halve finale
    Rangers Rangers 3-1 RB Leipzig RB Leipzig
     
    do 05 mei 21:00 Halve finale
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-0 West Ham United West Ham United
     
    wo 18 mei 21:00 Finale
    Rangers Rangers 1-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     

    Speeldata Europa League

    De speeldata van de Europa League zijn als volgt:

    • 5 en 12 augustus 2021: derde kwalificatieronde
    • 19 en 26 augustus 2021: play-offs
    • 16 september 2021: speeldag 1
    • 30 september 2021: speeldag 2
    • 21 oktober 2021: speeldag 3
    • 4 november 2021: speeldag 4
    • 25 november 2021: speeldag 5
    • 9 december 2021: speeldag 6
    • 17 en 24 februari 2022: extra kwalificatieronde
    • 10 en 17 maart 2022: achtste finale
    • 7 en 14 april 2022: kwartfinales
    • 28 april en 5 mei 2022: halve finales
    • 18 mei 2022: finale

    De wedstrijden van de EL worden voornamelijk gespeeld op donderdag, naast de Europa Conference League. De wedstrijden van beide competities zullen in principe gelijk verdeeld worden over de tijden 18:45 uur en 21:00 uur. Een klein aantal duels starten al om 16:30 uur.

    Voorronde Europa League met 36 wedstrijden

    De Europa League programma voorronden 2021/22 bestaat uit één kwalificatieronde en een play-off ronde. Totaal worden er volgens het schema 36 wedstrijden in de voorronden gespeeld.

    Het speelschema van de voorronden van de Europa League trappen af op 5 augustus en de laatste play-off wedstrijd is op 26 augustus 2021.

    Groepsfase Europa League met 96 wedstrijden

    Het Europa League 2021/22 programma van de groepsfase bestaat uit 96 wedstrijden, verspreid over zes speeldagen. 32 teams zijn verdeeld over 8 poules van 4.

    Het schema van de groepsfase start op 16 september en de laatste speeldag is op 9 december 2021. Een team zal elke tegenstander uit de poule twee maal treffen.

    De groepswinnaars plaatsen zich direct voor de knock-out fase van het speelschema, en de nummers 2 spelen eerst nog extra kwalificatiewedstrijden.

    Knock-out fase Europa League met 45 wedstrijden

    Het Europa League programma knock-out ronde 2021/22 begint met een extra kwalificatieronden voorafgaand aan de achtste finale. Het knock-out schema bestaat uit 45 wedstrijden tot en met de finale.

    De nummers 1 uit de poules kwalificeren zich rechtstreeks voor de achtste finale, terwijl de nummers 2 extra kwalificatiewedstrijden moeten spelen. Zij zullen het opnemen tegen de nummers 3 uit de groepsfase van de Europa League.

    De finale wordt over één duel gespeeld, terwijl de overige wedstrijden van het Europa League programma telkens over twee duels beslist worden.

    Datum gepubliceerd: 18-01-2021 | Datum bijgewerkt: 01-10-2022 | Auteur:

    Reageer op 'Europa League programma van augustus 2021 t/m mei 2022'


    Meer reacties tonen


    Deel 'Europa League programma van augustus 2021 t/m mei 2022'

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Het Europa League programma 2021/22 begint op 5 augustus 2021 en de finale is op 18 mei 2022. Het speelschema van de Europa League bestaat uit 177 wedstrijden in totaal.


    Over de auteur van 'Europa League programma van augustus 2021 t/m mei 2022'

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdate.

    Bet365