Europa League programma 2023/2024

Het Europa League programma 2023/2024 start op 10 augustus 2023 en eindigt op 22 mei 2024. Het programma bestaat uit twee voorronden, een groepsfase gevolgd door de knock-out-fase.

De voorronden starten op 10 augustus 2023 en de laatste play-offs worden gespeeld op 31 augustus 2023.

Gratis e-Boekhouden t.w.v. 150 euro!
Klik hier voor een gratis account bij e-Boekhouden.nl t.w.v. 150 euro!Gratis e-Boekhouden

De groepsfase bestaat uit zes wedstrijddagen, startend op 21 september 2023 en eindigend op 14 december 2023.

De knock-outfase begint met playoff-wedstrijden op 15 februari 2024. De finale wordt gespeeld op 22 mei 2024.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Europa League programma 2023/2024

    Het programma 2023/2024 van de Europa League is als volgt:





    Vorige wedstrijden verbergen

    do 10 aug 16:00 3e kwalificatie Champions pad
    Astana Astana 2-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 10 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Qarabag Qarabag 2-1 HJK Helsinki HJK Helsinki
     
    do 10 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 1-3 BK Häcken BK Häcken
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 5-1 BATE Borisov BATE Borisov
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Slavia Praha Slavia Praha 3-0 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    do 10 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Zrinjski Zrinjski 6-2 Breidablik Breidablik
     
    do 10 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-0 Genk Genk
     
    do 17 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    HJK Helsinki HJK Helsinki 1-2 Qarabag Qarabag
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    BK Häcken BK Häcken 5-0 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
     
    do 17 aug 19:30 3e kwalificatie Champions pad
    Breidablik Breidablik 1-0 Zrinjski Zrinjski
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 5-1 Astana Astana
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    BATE Borisov BATE Borisov 2-2 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Genk Genk 1-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Dnipro-1 Dnipro-1 1-1 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs
    Slavia Praha Slavia Praha 2-0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs
    BK Häcken BK Häcken 2-2 Aberdeen Aberdeen
     
    do 24 aug 20:00 Play-offs
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1-4 Ajax Ajax
     
    do 24 aug 20:00 Play-offs
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 0-2 Qarabag Qarabag
     
    do 24 aug 20:00 Play-offs
    GNK Dinamo GNK Dinamo 3-1 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 24 aug 20:30 Play-offs
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 2-0 Lugano Lugano
     
    do 24 aug 20:30 Play-offs
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Aris Limassol Aris Limassol
     
    do 24 aug 20:45 Play-offs
    KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 1-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 24 aug 21:00 Play-offs
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 3-1 Cukaricki Cukaricki
     
    do 24 aug 21:00 Play-offs
    LASK LASK 2-1 Zrinjski Zrinjski
     
    do 31 aug 18:00 Play-offs
    Qarabag Qarabag 1-1 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2-1 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 2-1 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs
    Aris Limassol Aris Limassol 6-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs
    Sparta Praha Sparta Praha 4-1 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs
    Cukaricki Cukaricki 0-3 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs
    Ajax Ajax 0-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 31 aug 20:30 Play-offs
    Lugano Lugano 0-1 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 31 aug 20:45 Play-offs
    Aberdeen Aberdeen 1-3 BK Häcken BK Häcken
     
    do 31 aug 21:00 Play-offs
    Zrinjski Zrinjski 1-1 LASK LASK
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 1-1 Toulouse Toulouse
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    LASK LASK 1-3 Liverpool Liverpool
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Stade Rennes Stade Rennes 3-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Panathinaikos Panathinaikos 2-0 Villarreal Villarreal
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Servette Servette 0-2 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-2 AS Roma AS Roma
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 4-0 BK Häcken BK Häcken
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Qarabag Qarabag 1-0 Molde Molde
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    West Ham United West Ham United 3-1 Backa Topola Backa Topola
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2-3 Freiburg Freiburg
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Ajax Ajax 3-3 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 2-3 AEK Athens AEK Athens
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Sparta Praha Sparta Praha 3-2 Aris Limassol Aris Limassol
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Rangers FC Rangers FC 1-0 Real Betis Real Betis
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Atalanta Atalanta 2-0 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Sturm Graz Sturm Graz 1-2 Sporting Portugal Sporting Portugal
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Freiburg Freiburg 1-2 West Ham United West Ham United
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Backa Topola Backa Topola 2-2 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Olympique Marseille Olympique Marseille 2-2 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Athens AEK Athens 1-1 Ajax Ajax
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 2-1 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Aris Limassol Aris Limassol 2-1 Rangers FC Rangers FC
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Sporting Portugal Sporting Portugal 1-2 Atalanta Atalanta
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 0-1 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Liverpool Liverpool 2-0 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Toulouse Toulouse 1-0 LASK LASK
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Villarreal Villarreal 1-0 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 0-0 Panathinaikos Panathinaikos
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    AS Roma AS Roma 4-0 Servette Servette
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Slavia Praha Slavia Praha 6-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Molde Molde 1-2 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    BK Häcken BK Häcken 0-1 Qarabag Qarabag
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2-1 West Ham United West Ham United
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Backa Topola Backa Topola 1-3 Freiburg Freiburg
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Olympique Marseille Olympique Marseille 3-1 AEK Athens AEK Athens
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Sparta Praha Sparta Praha 0-0 Rangers FC Rangers FC
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Aris Limassol Aris Limassol 0-1 Real Betis Real Betis
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Sturm Graz Sturm Graz 2-2 Atalanta Atalanta
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 1-1 Sporting Portugal Sporting Portugal
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Molde Molde 5-1 BK Häcken BK Häcken
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 2-0 Ajax Ajax
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 2-1 LASK LASK
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Liverpool Liverpool 5-1 Toulouse Toulouse
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Villarreal Villarreal 0-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Panathinaikos Panathinaikos 1-2 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    AS Roma AS Roma 2-0 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-1 Servette Servette
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 5-1 Qarabag Qarabag
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    LASK LASK 3-0 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Toulouse Toulouse 3-2 Liverpool Liverpool
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Stade Rennes Stade Rennes 3-1 Panathinaikos Panathinaikos
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1-2 Villarreal Villarreal
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Servette Servette 2-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Slavia Praha Slavia Praha 2-0 AS Roma AS Roma
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Qarabag Qarabag 0-1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    Ajax Ajax 0-2 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    BK Häcken BK Häcken 1-3 Molde Molde
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Freiburg Freiburg 5-0 Backa Topola Backa Topola
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    West Ham United West Ham United 1-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    AEK Athens AEK Athens 0-2 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 4-1 Aris Limassol Aris Limassol
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Rangers FC Rangers FC 2-1 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Atalanta Atalanta 1-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Sporting Portugal Sporting Portugal 2-1 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Freiburg Freiburg 5-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Backa Topola Backa Topola 0-1 West Ham United West Ham United
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Athens AEK Athens 0-1 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule C
    Sparta Praha Sparta Praha 1-0 Real Betis Real Betis
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Atalanta Atalanta 1-1 Sporting Portugal Sporting Portugal
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Sturm Graz Sturm Graz 0-1 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 0-3 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Olympique Marseille Olympique Marseille 4-3 Ajax Ajax
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Rangers FC Rangers FC 1-1 Aris Limassol Aris Limassol
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Liverpool Liverpool 4-0 LASK LASK
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Toulouse Toulouse 0-0 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Villarreal Villarreal 3-2 Panathinaikos Panathinaikos
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Servette Servette 1-1 AS Roma AS Roma
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 2-3 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Molde Molde 2-2 Qarabag Qarabag
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    BK Häcken BK Häcken 0-2 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule E
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 2-1 Liverpool Liverpool
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule E
    LASK LASK 1-2 Toulouse Toulouse
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule F
    Stade Rennes Stade Rennes 2-3 Villarreal Villarreal
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule F
    Panathinaikos Panathinaikos 1-2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule G
    AS Roma AS Roma 3-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule G
    Slavia Praha Slavia Praha 4-0 Servette Servette
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule H
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 5-1 Molde Molde
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule H
    Qarabag Qarabag 2-1 BK Häcken BK Häcken
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    West Ham United West Ham United 2-0 Freiburg Freiburg
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 5-2 Backa Topola Backa Topola
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule B
    Ajax Ajax 3-1 AEK Athens AEK Athens
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule B
    Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 1-0 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 2-3 Rangers FC Rangers FC
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    Aris Limassol Aris Limassol 1-3 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    Sporting Portugal Sporting Portugal 3-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 0-4 Atalanta Atalanta
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Feyenoord Feyenoord 1-1 AS Roma AS Roma
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Galatasaray Galatasaray 3-2 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2-2 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Young Boys Young Boys 1-3 Sporting Portugal Sporting Portugal
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Benfica Benfica 2-1 Toulouse Toulouse
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    AC Milan AC Milan 3-0 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    RC Lens RC Lens 0-0 Freiburg Freiburg
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Braga Braga 2-4 Qarabag Qarabag
     
    do 22 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Toulouse Toulouse 0-0 Benfica Benfica
     
    do 22 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Stade Rennes Stade Rennes 3-2 AC Milan AC Milan
     
    do 22 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Freiburg Freiburg 3-2 RC Lens RC Lens
     
    do 22 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Qarabag Qarabag 2-3 Braga Braga
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    AS Roma AS Roma 1-1 Feyenoord Feyenoord
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Sparta Praha Sparta Praha 4-1 Galatasaray Galatasaray
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Olympique Marseille Olympique Marseille 3-1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Sporting Portugal Sporting Portugal 1-1 Young Boys Young Boys
     
    wo 06 mrt 18:45 Achtste finale
    Sporting Portugal Sporting Portugal 1-1 Atalanta Atalanta
     
    do 07 mrt 18:45 Achtste finale
    Sparta Praha Sparta Praha 1-5 Liverpool Liverpool
     
    do 07 mrt 18:45 Achtste finale
    AS Roma AS Roma 4-0 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
     
    do 07 mrt 18:45 Achtste finale
    Qarabag Qarabag 2-2 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Olympique Marseille Olympique Marseille 4-0 Villarreal Villarreal
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Benfica Benfica 2-2 Rangers FC Rangers FC
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Freiburg Freiburg 1-0 West Ham United West Ham United
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    AC Milan AC Milan 4-2 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    Villarreal Villarreal 3-1 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    Rangers FC Rangers FC 0-1 Benfica Benfica
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    West Ham United West Ham United 5-0 Freiburg Freiburg
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    Slavia Praha Slavia Praha 1-3 AC Milan AC Milan
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Liverpool Liverpool 6-1 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 1-0 AS Roma AS Roma
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Atalanta Atalanta 2-1 Sporting Portugal Sporting Portugal
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 3-2 Qarabag Qarabag
     
    do 11 apr 21:00 Kwartfinale
    AC Milan AC Milan 0-1 AS Roma AS Roma
     
    do 11 apr 21:00 Kwartfinale
    Liverpool Liverpool 0-3 Atalanta Atalanta
     
    do 11 apr 21:00 Kwartfinale
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2-0 West Ham United West Ham United
     
    do 11 apr 21:00 Kwartfinale
    Benfica Benfica 2-1 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 18 apr 21:00 Kwartfinale
    AS Roma AS Roma 2-1 AC Milan AC Milan
     
    do 18 apr 21:00 Kwartfinale
    Atalanta Atalanta 0-1 Liverpool Liverpool
     
    do 18 apr 21:00 Kwartfinale
    West Ham United West Ham United 1-1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 18 apr 21:00 Kwartfinale
    Olympique Marseille Olympique Marseille 1-0 Benfica Benfica
     
    do 02 mei 21:00 Halve finale
    Olympique Marseille Olympique Marseille 1-1 Atalanta Atalanta
     
    do 02 mei 21:00 Halve finale
    AS Roma AS Roma 0-2 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 09 mei 21:00 Halve finale
    Atalanta Atalanta 3-0 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    do 09 mei 21:00 Halve finale
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2-2 AS Roma AS Roma
     
    wo 22 mei 21:00 Finale
    Atalanta Atalanta 3-0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     

    Legenda: UCL = UEFA Champions League, CP = Champions Pad, LP = League Pad

    Speeldata Europa League 2023/2024

    De voorronden van de Europa League 2023/2024 zijn op de volgende data:

    • Derde voorronde: 10 en 17 augustus 2023
    • Play-offs: 24 en 31 augustus 2023

    De groepsfase wordt gespeeld op de volgende wedstrijddagen:

    • Wedstrijddag 1: 21 september 2023
    • Wedstrijddag 2: 5 oktober 2023
    • Wedstrijddag 3: 26 oktober 2023
    • Wedstrijddag 4: 9 november 2023
    • Wedstrijddag 5: 30 november 2023
    • Wedstrijddag 6: 14 december 2023

    De wedstrijden in de knock-out-fase van de Europa League worden in de volgende maanden afgewerkt:

    • Knock-out play-offs: 15 en 22 februari 2024
    • Achtste finales: 7 en 14 maart 2024
    • Kwartfinales: 11 en 18 april 2024
    • Halve finales: 2 en 9 mei 2024
    • Finale: 22 mei 2024

    De wedstrijden van de EL worden voornamelijk gespeeld op donderdag, naast de Europa Conference League. De wedstrijden van beide competities zullen in principe gelijk verdeeld worden over de tijden 18:45 uur en 21:00 uur. Een klein aantal duels starten al om 16:30 uur.

    Voorronde Europa League 2023/2024

    De Europa League voorronden 2023/2024 bestaat uit een kwalificatieronde en play-offs.

    De kwalificatieronde is gesplitst in een Champions Pad en een League Pad. Het betreft de derde en laatste voorronde.

    Groepsfase Europa League 2023/2024

    Het programma van de groepsfase 2023/2024 van de Europa League bestaat uit zes wedstrijddagen. De groepsfase bestaat uit 32 clubs verdeeld over 8 groepen.

    Elke club speelt een thuis- en uitwedstrijd tegen elke tegenstander uit de groep. De groepswinnaars plaatsen zich direct voor de achtste finales, terwijl de nummers twee play-offs moeten spelen.

    De nummers drie stromen door naar de Conference League en de nummers vier zijn uitgeschakeld in Europa.

    Knock-out fase Europa League 2023/2024

    Het Europa League programma van de knock-out ronde 2023/2024 bestaat uit play-offs, achtste finales, kwartfinales, halve finales en een finale.

    De finale bestaat uit één enkele wedstrijd op neutraal terrein, en de overige knock-outwedstrijden van het programma betreffen een thuis- en uitduel.

    Datum gepubliceerd: 19-05-2022 | Datum bijgewerkt: 16-08-2023 | Auteur:

    Reageren


    1 reacties op 'Europa League programma - speelschema en data'

    Nu sali

    wanneer word achtst finna bekend

    Geplaatst op 30-12-2023 om 22:15

    Meer reacties tonen


    Delen

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Europa League programma en speelschema: alle datums, wedstrijden en uitslagen op een rij. Het schema start op 4 augustus 2023 en eindigt op 22 mei 2024.


    Over de auteur

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdatet.

    Booking.com