Europa League programma 2022/23

Het Europa League programma 2022/23 start op 4 augustus 2022 en eindigt op 31 mei 2023. Het programma bestaat uit twee voorronden, een groepsfase gevolgd door de knock-out-fase.

De voorronden starten op 4 augustus 2022 en de laatste play-offs worden gespeeld op 25 augustus 2022.

Gratis e-Boekhouden t.w.v. 150 euro!
Klik hier voor een gratis account bij e-Boekhouden.nl t.w.v. 150 euro!Gratis e-Boekhouden

De groepsfase bestaat uit zes wedstrijddagen, startend op 8 september 2022 en eindigend op 3 november 2022.

De knock-outfase begint met playoff-wedstrijden op 16 februari 2023. De finale wordt gespeeld op 31 mei 2023.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Europa League programma 2022/23

    Het programma 2022/23 van de Europa League is als volgt:





    Vorige wedstrijden verbergen

    do 04 aug 17:30 3e kwalificatie Champions pad
    AEK Larnaca AEK Larnaca 2-1 Partizan Partizan
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Malmö Malmö 3-0 Diddeleng Diddeleng
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Fenerbahçe Fenerbahçe 3-0 Slovácko Slovácko
     
    do 04 aug 20:15 3e kwalificatie Champions pad
    Maribor Maribor 0-2 HJK HJK
     
    do 04 aug 20:45 3e kwalificatie Champions pad
    Linfield Linfield 0-2 Zürich Zürich
     
    do 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3-1 Shkupi Shkupi
     
    do 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Olympiacos Olympiacos 1-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Shkupi Shkupi 1-2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 11 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    HJK HJK 1-0 Maribor Maribor
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Zürich Zürich 3-0 Linfield Linfield
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Slovácko Slovácko 1-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Diddeleng Diddeleng 2-2 Malmö Malmö
     
    do 11 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-2 Olympiacos Olympiacos
     
    do 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Partizan Partizan 2-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 18 aug 18:30 Play-offs
    Ferencváros Ferencváros 4-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Zürich Zürich 2-1 Hearts Hearts
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Malmö Malmö 3-1 Sivasspor Sivasspor
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs
    Pyunik Pyunik 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 18 aug 19:45 Play-offs
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1-0 Žalgiris Žalgiris
     
    do 18 aug 20:00 Play-offs
    Dnipro-1 Dnipro-1 1-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 18 aug 20:00 Play-offs
    HJK HJK 1-0 Silkeborg Silkeborg
     
    do 18 aug 20:30 Play-offs
    Gent Gent 0-2 Omonoia Omonoia
     
    do 18 aug 21:00 Play-offs
    Austria Wien Austria Wien 0-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 25 aug 18:00 Play-offs
    AEK Larnaca AEK Larnaca 3-0 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    do 25 aug 18:00 Play-offs
    Žalgiris Žalgiris 3-3 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 25 aug 18:30 Play-offs
    Silkeborg Silkeborg 1-1 HJK HJK
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Omonoia Omonoia 2-0 Gent Gent
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Fenerbahçe Fenerbahçe 4-1 Austria Wien Austria Wien
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Sivasspor Sivasspor 0-2 Malmö Malmö
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-0 Pyunik Pyunik
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs
    Hearts Hearts 0-1 Zürich Zürich
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs
    Olympiacos Olympiacos 1-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Zürich Zürich 1-2 Arsenal Arsenal
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Larnaca AEK Larnaca 1-2 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2-1 Roma Roma
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Malmö Malmö 0-2 Braga Braga
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1-1 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    Fenerbahçe Fenerbahçe 2-1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    HJK HJK 0-2 Real Betis Real Betis
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Union Berlin Union Berlin 0-1 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Manchester United Manchester United 0-1 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Lazio Lazio 4-2 Feyenoord Feyenoord
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Freiburg Freiburg 2-1 Qarabag Qarabag
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Crvena zvezda Crvena zvezda 0-1 Monaco Monaco
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Omonoia Omonoia 0-3 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Sturm Graz Sturm Graz 1-0 Midtjylland Midtjylland
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Nantes Nantes 2-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Ferencváros Ferencváros 3-2 Trabzonspor Trabzonspor
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Real Sociedad Real Sociedad 2-1 Omonoia Omonoia
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 5-1 Lazio Lazio
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Olympiacos Olympiacos 0-3 Freiburg Freiburg
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Trabzonspor Trabzonspor 2-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-2 Manchester United Manchester United
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Feyenoord Feyenoord 6-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Qarabag Qarabag 3-0 Nantes Nantes
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Monaco Monaco 0-1 Ferencváros Ferencváros
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 3-2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 3-2 Malmö Malmö
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Bodø Glimt Bodø Glimt 2-1 Zürich Zürich
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Stade Rennes Stade Rennes 2-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Roma Roma 3-0 HJK HJK
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Braga Braga 1-0 Union Berlin Union Berlin
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Zürich Zürich 1-5 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    HJK HJK 1-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Malmö Malmö 0-1 Union Berlin Union Berlin
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-2 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Sturm Graz Sturm Graz 0-0 Lazio Lazio
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Crvena zvezda Crvena zvezda 4-1 Ferencváros Ferencváros
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Omonoia Omonoia 2-3 Manchester United Manchester United
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Monaco Monaco 3-1 Trabzonspor Trabzonspor
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Stade Rennes Stade Rennes 2-1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Freiburg Freiburg 2-0 Nantes Nantes
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Arsenal Arsenal 3-0 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Fenerbahçe Fenerbahçe 2-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Roma Roma 1-2 Real Betis Real Betis
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Braga Braga 1-2 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 2-2 Feyenoord Feyenoord
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Olympiacos Olympiacos 0-3 Qarabag Qarabag
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Bodø Glimt Bodø Glimt 0-1 Arsenal Arsenal
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Larnaca AEK Larnaca 1-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 1-1 Roma Roma
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 3-3 Braga Braga
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Feyenoord Feyenoord 2-2 Midtjylland Midtjylland
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    Nantes Nantes 0-4 Freiburg Freiburg
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0-1 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    Qarabag Qarabag 0-0 Olympiacos Olympiacos
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Manchester United Manchester United 1-0 Omonoia Omonoia
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Trabzonspor Trabzonspor 4-0 Monaco Monaco
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5-0 Zürich Zürich
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2-0 HJK HJK
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Union Berlin Union Berlin 1-0 Malmö Malmö
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Real Sociedad Real Sociedad 3-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Lazio Lazio 2-2 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Ferencváros Ferencváros 2-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 20 okt 19:00 Groepsfase Poule A
    Arsenal Arsenal 1-0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Zürich Zürich 2-1 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    AEK Larnaca AEK Larnaca 3-3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-1 Real Betis Real Betis
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Malmö Malmö 0-2 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Lazio Lazio 2-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2-0 Arsenal Arsenal
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Fenerbahçe Fenerbahçe 3-3 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Union Berlin Union Berlin 1-0 Braga Braga
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Manchester United Manchester United 3-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Freiburg Freiburg 1-1 Olympiacos Olympiacos
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Crvena zvezda Crvena zvezda 2-1 Trabzonspor Trabzonspor
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    HJK HJK 1-2 Roma Roma
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Omonoia Omonoia 0-2 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Sturm Graz Sturm Graz 1-0 Feyenoord Feyenoord
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Nantes Nantes 2-1 Qarabag Qarabag
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Ferencváros Ferencváros 1-1 Monaco Monaco
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Real Sociedad Real Sociedad 0-1 Manchester United Manchester United
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Midtjylland Midtjylland 2-0 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Olympiacos Olympiacos 0-2 Nantes Nantes
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Trabzonspor Trabzonspor 1-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Omonoia Omonoia
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Feyenoord Feyenoord 1-0 Lazio Lazio
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Qarabag Qarabag 1-1 Freiburg Freiburg
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Monaco Monaco 4-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Arsenal Arsenal 1-0 Zürich Zürich
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Betis Real Betis 3-0 HJK HJK
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 0-1 Union Berlin Union Berlin
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Bodø Glimt Bodø Glimt 1-2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Stade Rennes Stade Rennes 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Roma Roma 3-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Braga Braga 2-1 Malmö Malmö
     
    do 16 feb 18:45 Extra kwalificatie
    FC Barcelona FC Barcelona 2-2 Manchester United Manchester United
     
    do 16 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2-1 Stade Rennes Stade Rennes
     
    do 16 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Ajax Ajax 0-0 Union Berlin Union Berlin
     
    do 16 feb 18:45 Extra kwalificatie
    RB Salzburg RB Salzburg 1-0 Roma Roma
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Juventus Juventus 1-1 Nantes Nantes
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2-3 Monaco Monaco
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Sevilla Sevilla 3-0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    do 23 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Nantes Nantes 0-3 Juventus Juventus
     
    do 23 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Midtjylland Midtjylland 0-4 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
     
    do 23 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Monaco Monaco 2-3 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 23 feb 18:45 Extra kwalificatie
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2-0 Sevilla Sevilla
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Manchester United Manchester United 2-1 FC Barcelona FC Barcelona
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Stade Rennes Stade Rennes 2-1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Union Berlin Union Berlin 3-1 Ajax Ajax
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Roma Roma 2-0 RB Salzburg RB Salzburg
     
    do 09 mrt 18:45 Achtste finale
    Union Berlin Union Berlin 3-3 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 09 mrt 18:45 Achtste finale
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 09 mrt 18:45 Achtste finale
    Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-2 Arsenal Arsenal
     
    do 09 mrt 18:45 Achtste finale
    Roma Roma 2-0 Real Sociedad Real Sociedad
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Sevilla Sevilla 2-0 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Juventus Juventus 1-0 Freiburg Freiburg
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Manchester United Manchester United 4-1 Real Betis Real Betis
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 1-1 Feyenoord Feyenoord
     
    do 16 mrt 18:45 Achtste finale
    Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 Sevilla Sevilla
     
    do 16 mrt 18:45 Achtste finale
    Freiburg Freiburg 0-2 Juventus Juventus
     
    do 16 mrt 18:45 Achtste finale
    Real Betis Real Betis 0-1 Manchester United Manchester United
     
    do 16 mrt 18:45 Achtste finale
    Feyenoord Feyenoord 7-1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 3-0 Union Berlin Union Berlin
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Ferencváros Ferencváros 0-2 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Arsenal Arsenal 1-1 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Real Sociedad Real Sociedad 0-0 Roma Roma
     
    do 13 apr 18:45 Kwartfinale
    Feyenoord Feyenoord 1-0 Roma Roma
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Manchester United Manchester United 2-2 Sevilla Sevilla
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Juventus Juventus 1-0 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 1-1 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Sevilla Sevilla 3-0 Manchester United Manchester United
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1-1 Juventus Juventus
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 1-4 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Roma Roma 4-1 Feyenoord Feyenoord
     
    do 11 mei 21:00 Halve finale
    Juventus Juventus 1-1 Sevilla Sevilla
     
    do 11 mei 21:00 Halve finale
    Roma Roma 1-0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
     
    do 18 mei 21:00 Halve finale
    Sevilla Sevilla 2-1 Juventus Juventus
     
    do 18 mei 21:00 Halve finale
    Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 0-0 Roma Roma
     
    wo 31 mei 21:00 Finale
    Sevilla Sevilla 1-1 Roma Roma
     

    Legenda: UCL = UEFA Champions League, CP = Champions Pad, LP = League Pad

    Speeldata Europa League 2022/23

    De voorronden van de Europa League 2022/23 zijn op de volgende data:

    • Derde voorronde: 4 en 11 augustus 2022
    • Play-offs: 18 en 25 augustus 2022

    De groepsfase wordt gespeeld op de volgende wedstrijddagen:

    • Wedstrijddag 1: 8 september 2022
    • Wedstrijddag 2: 15 september 2022
    • Wedstrijddag 3: 6 oktober 2022
    • Wedstrijddag 4: 13 oktober 2022
    • Wedstrijddag 5: 27 oktober 2022
    • Wedstrijddag 6: 3 november 2022

    De wedstrijden in de knock-out-fase van de Europa League worden in de volgende maanden afgewerkt:

    • Knock-out play-offs: 16 en 23 februari 2023
    • Achtste finales: 9 en 16 maart 2023
    • Kwartfinales: 13 en 20 april 2023
    • Halve finales: 11 en 18 mei 2023
    • Finale: 31 mei 2023
    Datum gepubliceerd: 19-05-2022 | Datum bijgewerkt: 16-08-2023 | Auteur:

    Reageren


    Meer reacties tonen


    Delen

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Europa League programma van 4 augustus 2022 tot de finale op 31 mei 2023. De tijden van het programma zijn 18:45 en 21:00 uur.


    Over de auteur

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdatet.

    Voetbal bij Ziggo Sport